Velux – oferta lidera w stolarce okiennej dachowej

Velux od wielu lat dostarcza na polski rynek najwyższej jakości okna i inne elementy wykończeń dachowych. Producent stale inwestuje w nowe technologie dlatego wiele jego produktów ma nowoczesny design, ale przede wszystkim doskonałe parametry utrzymujące w domu ciepło i chroniące przed hałasem. W naszym sklepie w Zgorzelcu znajduje się jego pełna oferta.

Logo Velux

Oferta Velux – stolarka i akcesoria okienne

Velux specjalizuje się w produkcji okien dachowych w sposób kompleksowy. Oznacza to, że producent zadbał również o to, by zapewnić im dodatkową ochronę. Dlatego też jego pełna oferta w naszym sklepie zawiera:

  • okna dachowe – przede wszystkim do dachów spadzistych, ale również płaskich,
  • dekoracyjne rolety i markizy dedykowane produkowanym oknom (można je kupować w kompletach pod wymiary);
  • rolety zewnętrzne – całkowicie zaciemniające pomieszczenia na poddaszu oraz chroniące okna na przykład przed gradobiciem (sterowane ręcznie i zdalnie);
  • oraz moskitiery – chowane w wykonanych z aluminium kasetach.

Okna występują w wielu wariantach otwierania i uchylania. Wykonywane są z drewna lub jego połączenia z poliuretanem. Automatyka w ocenie naszych specjalistów jest bardzo trwała i niezawodna.

Oferta specjalna Velux – okna do płaskich dachów

Okna do dachów płaskich to bardzo ciekawe rozwiązanie i rzadko w domach spotykane. Pozwala ono jednak uzyskać bardzo ciekawe efekty światłocienia i nadaje pomieszczeniom na piętrze specyficzny i urokliwy charakter.

Wiadomo, że popularność tego rozwiązania nie była wcześniej wysoka z obawy przed rozbiciem szyb. Aktualnie stosowane technologie oraz zabezpieczenia pozwalają jednak na całkowicie bezpieczne korzystanie z naturalnego światła doprowadzanego przez sufit. Mogą to być przy tym zarówno okna, jak i świetliki. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z gotowymi projektami.

Oferta uwzględnia różne potrzeby w omawianym zakresie. Dlatego znajdują się w niej również okna: wyłazowe, nieotwieralne, sferyczne moduły szklane, okna oddymiające.

Oferta specjalna producenta

Velux zadbał także o to, by w ofercie umieścić niestandardowe produkty.

Dzięki temu w naszym sklepie oferujemy także:

  • lukarny – czyli okna dachowe łamane;
  • szklane balkony dachowe – z możliwością częściowego wyjścia poza obręb dachu;
  • okna kopułowe – z możliwością uchylania.

Wszystko to natomiast uzupełniane jest przez producenta wieloma akcesoriami, między innymi: pakietem wyciszania deszczu, systemami anywłamaniowymi, zamkami blokującymi, systemami solarnymi.

Menu