Solidne drzwi tarasowe

Taras jest miejscem wypoczynku, w szczególności w ciepłych miesiącach roku. W wielu domach prowadzące na niego drzwi tarasowe stanowią centralny punkt salonu, który dodatkowo jest często eksploatowany. Dlatego też istotne są nie tylko wygląd i estetyka drzwi. Liczy się również ich wytrzymałość. Kierując się tymi i wieloma innymi wskazówkami, wybraliśmy do naszego sklepu Komplex w Zgorzelcu najsolidniejsze produkty na rynku.

drzwi tarasowe z widokiem na miasto

Drzwi tarasowe w ofercie Komplex

Wybraliśmy dla Państwa kilku producentów zwracając uwagę na istotne dla drzwi cechy. Kierowaliśmy się w tym wypadku nie tylko nowoczesną technologią, stosowanymi w produkcji materiałami oraz ilością akcesoriów i innych udogodnień, ale przede wszystkim naszym doświadczeniem. Od wielu lat prowadzimy sklep z drzwiami tarasowymi, a także montujemy je u Klientów. Dzięki temu wybraliśmy również drzwi sprawdzone, niewypaczające się na przestrzeni czasu, wiele lat bezawaryjnie działające.

Braliśmy pod uwagę następujące parametry i cechy – przez co oferowane przez nas drzwi tarasowe posiadają je wszystkie optymalnie dostosowane do zadania, jakie mają spełniać:

  • solidność wykonania szyn lub zawiasów i obecność wzmocnień – przez wzgląd na ich częste otwieranie i zamykanie,
  • wysoką stabilność konstrukcji – istotną z wyżej wymienionych powodów,
  • długość gwarancji – wybraliśmy producentów dających co najmniej 5 lat gwarancji (w tym nawet 7 lat),
  • design i wzornictwo – wybraliśmy tylko tych, którzy pozwalają na stosowanie personalizacji, dzięki czemu można dostosować drzwi do każdego domu,
  • bezpieczeństwo – nasz wybór padł na drzwi wzmocnione systemami antywyważeniowymi.

Wybrane przez nas drzwi tarasowe posiadają przy tym bardzo wysokie parametry w zakresie: termoizolacji, dźwiękoszczelności, a także mogą współpracować z systemem inteligentnego domu.

Zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu, gdzie posiadamy szeroki asortyment drzwi, okien, rolet czy też bram garażowych. Nasi specjaliści mogą również udać się do Klienta i wstępnie ocenić zapotrzebowanie oraz wskazany do montażu rodzaj drzwi. Należy przy tym zaznaczyć, że posiadamy również drzwi wielkogabarytowe, idealnie wpisujące się w niektóre tarasy w domach ekskluzywnych i awangardowych. Drzwi tarasowe wraz z dużymi przeszkleniami mogą w niektórych przypadkach zajmować niemal całą ścianę, tworząc szklaną taflę, dzięki której ma się uczucie przebywania na tarasie pomimo pozostawania wewnątrz domu.

Menu