Okna PCV w Lubaniu

Jako autoryzowany przedstawiciel wielu firm produkujących systemy wykończeń dla domu i mieszkania, tym razem prezentujemy okna PCV. Można zakupić z dowozem w Lubaniu, a także zamówić montaż w dowolnym miejscu. Oferujemy komplety okien nadające się do każdego budynku, w tym wielkogabarytowe. Współpraca z wieloma producentami pozwala nam zaproponować Państwu realizację każdego wymiaru ram, a także zamówienia okien specjalnych – technicznych, wzmacnianych, posiadających zwiększone parametry utrzymywania ciepła etc.

widok przez drzwi tarasowe

Oferta okien PCV – Komplex

Zajmując się sprzedażą okien, na przestrzeni lat wybraliśmy kilku producentów, którzy stosują najnowsze technologie produkcyjne. Oferowane przez nas okna stanowią więc wytwór wysoce, jeśli można tak powiedzieć – kunsztowny. Wzmacnia ten fakt stosowanie specjalnych mieszanek, objętych tajemnicą producentów, które wpływają na trwałość okien i niską podatność na wypaczenia na przestrzeni lat użytkowania. Montując okna u Klientów i je serwisując przekonaliśmy się o tym wielokrotnie. Z powyższych względów szczególnie polecamy okna PCV Vertex. Posiadają one wymienione cechy, a ponadto:

  • w porównaniu do wielu propozycji rynkowych, okna Vertex posiadają stosunkowo wąskie ramy – wpływa to na zwiększenie ilości światła do mieszkania,
  • w powyższym wiąże się również wyjątkowy wygląd okien – są eleganckie, subtelne, delikatne,
  • przez wzgląd na zmniejszoną szerokość ram są one specjalnie wzmacniane, co dodatkowo chroni je przed wypaczaniem,
  • posiadają dwie lub trzy szyby, by zachować niski współczynnik przenikania ciepła,
  • na powyższe wpływa również sam proces produkcji, dzięki któremu okna są bardzo szczelne,
  • posiadają wiele nowoczesnych dodatków, jak m.in.: blokadę błędnego położenia klamki, możliwość montażu ukrytych zawiasów, uszczelki antykurzowe, pakiety szyb przeciwsłonecznych i wiele więcej.

Wszystkie okna Vertex przechodzą specjalistyczne testy, zanim trafią na rynek. Wzmacnia to nasze przekonanie o ich wysokiej wartości użytkowej i utwierdza w tym, że oferujemy Klientom to, co najlepsze. W swojej siedzibie z przyjemnością zaprezentujemy wszystkie cechy prezentowanych okien PCV.

Rodzaje okien PCV Vertex

Okna Vertex występują w czterech formułach:

  • LUM’UP – kształt skupiony na wpuszczaniu większej ilości światła do pomieszczeń,
  • V82 – formuła skupiona na właściwościach termoizolacyjnych,
  • ProSafe – budowa posiadająca dodatkowe wzmocnienia antywłamaniowe
  • i V70 – klasyczne okna w nowoczesnej oprawie i konkurencyjnej cenie.

Wszystkie okna Vertex posiadają wysokie parametry w zakresie termoizolacji i dźwiękoszczelności, ale na specjalne można je podnieść do maksymalnych, możliwych obecnie do uzyskania wartości.

Montaż okien PCV w Lubaniu

Dokonujemy montażu i pomiarów okien PCV w Lubaniu i okolicach. Usługa zapewnia bardzo dokładne umocowanie okien, co wpływa zarówno na wieloletnie i właściwe spełnianie przez nie swoich funkcji, jak i ważność gwarancji producenta.

Menu