Okna Veka-V82

W naszym sklepie Komplex w Zgorzelcu oferujemy zaawansowane technicznie okna Veka-V82. Pod wieloma względami należą one do wyjątkowych i warto przedstawić ich poszczególne parametry. Producent bowiem stosuje najnowsze technologie i maszyny do ich produkcji, co pozytywnie wpływa na wiele cech, takich jak chociażby szczelność przekładająca się na parametry dźwiękochłonne i termoizolacyjne.

loftowe okna pcv w salonie

Specyfikacja okien Veka-V82 w pigułce

Rama okien Veka-V82 jest wielokomorowa. Posiada potrójny system uszczelniający – warto dodać, że cechuje to okna pcv najwyższej jakości. Skrzydła są wzmacniane ocynkowaną stalą, co wpływa na ich trwałość i niepodatność na uszkodzenia mechaniczne (obniża również znacząco wypaczanie się profili na przestrzeni czasu). Wymieniona cecha ma również znaczenia dla podwyższonej odporności okien Veka na zmiany temperatury.

Natomiast zwracając się ku poszczególnym parametrom okien – chętnie zaprezentujemy je w naszym sklepie):

  • profile okien mają 7-komorowe ramy i 6-komorowe skrzydła,
  • w standardzie posiadają wzmocnienia ze stali ocynkowanej,
  • przez zastosowanie dwukomorowych zespoleń szyb ich stopień izolacji można porównać z tym, który daje betonowy mur,
  • posiadają tzw. ramkę międzyszybową, która zapobiega skraplaniu się wody i usprawnia termoizolację,
  • okucia produkowane są w Niemczech u uznanego producenta ROTO NT,
  • w ramach obecne są zaczepy antywyłamaniowe,
  • uchył posiada cztery stopnie, a także jest specjalnie stabilizowany.

Okna Veka-V82 to okna klasy A. Spełniają one wszystkie wymagane tu parametry. Gorąco zachęcamy do ich nabycia. Uznajemy, że obecnie trudniej znaleźć lepszą ofertę na rynku.

Montaż okien Veka-V82 w Zgorzelcu i okolicy

Nasz sklep Komplex w Zgorzelcu od wielu lat trudni się montażem i serwisowaniem okien. Dla naszych Klientów oferujemy montaż zakupionych okien Veka-V82 z pełną gwarancją producenta. Zachęcamy do wyboru naszych specjalistów, gdyż posiadają oni wiele uprawnień i certyfikatów poświadczonych wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Montaż okien wymaga dużego doświadczenia, które nasi pracownicy gwarantują.

Menu