Rolety zewnętrzne nadstawne – trzy rodzaje

Rolety zewnętrzne nadstawne, zwane również naokiennymi lub nakładanymi. Ich montaż jest ściśle związany ze stolarką okienną, gdyż są z nią zintegrowane. Dlatego oferowanych przez nasz sklep Komplex w Zgorzelcu rolet nie instaluje się do okien wstawionych. Możliwe jest to wyłącznie przy ich wymianie lub wstawianiu nowych.

przekrój okna pcv

Zalety rolet zewnętrznych nadstawnych

Do najważniejszych zalet rolet zewnętrznych nadstawnych należy zaliczyć:

  • walory estetyczne – są one po prostu ładne i stanowić mogą dodatkową ozdobę elewacji,
  • jednocześnie są subtelne, eleganckie i nie dominują nad innymi elementami ozdobnymi,
  • stanowią barierę ochronną trudną do sforsowania, dlatego też mają w każdym wypadku charakter antywłamaniowy,
  • a także posiadają cechy innych rolet: zapobiegają przegrzewaniu się pomieszczeń, zapewniają intymność, stanowią barierę akustyczną.

W pewnym stopniu rolety naokienne stanowią część domu. Dlatego muszą być solidne i bardzo wytrzymałe. Producenci o to dbają, a my możemy potwierdzić – awarie zdarzają się niezwykle rzadko są stosunkowo łatwe w naprawie i zazwyczaj dotyczą napędu.

Oferta rolet zewnętrznych nadstawnych w sklepie Komplex

Na życzenie Klienta możemy sprowadzić do naszego sklepu w Zgorzelcu wiele różnych rolet. Natomiast w stałej ofercie posiadamy produkty wyselekcjonowane, najwyższej jakości, sprawdzone przez nas na przestrzeni wielu lat użytkowania przez Klientów. Należą do nich rolety zewnętrzne nadstawne:

  • TL1000 – składające się z pełnego kompletu montażowego (podobnie jak wszystkie pozostałe); są stosunkowo delikatne i subtelne;
  • CL1000 – nieznacznie różniące się od poprzednich wyglądem,
  • a także TP1000 – rolety te są bardziej zaawansowane i m.in.: zapewniają lepszą izolację termiczną, posiadają system odpływu wody i są stosunkowo łatwe w montażu.

Należy również dodać, że wszystkie wymienione komplety mogą być sterowane elektrycznie.

Montaż rolet zewnętrznych nadstawnych wykonywany jest przez naszych pracowników na życzenie w miejscu wskazanym przez Klienta. Polecamy te usługi gdyż gwarantują pełen profesjonalizm i uznanie gwarancyjne. Nie trzeba podkreślać, że w przypadku oferowanych rolet, przez wzgląd na ich integrację z fasadą, instalacja musi być perfekcyjna.

Menu