Drzwi zewnętrzne z montażem w Bogatyni

Komplex specjalizuje się w sprzedaży drzwi zewnętrznych. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, a także montażu drzwi, pozwoliło nam wybrać najlepszego producenta. Polecamy drzwi firmy Gerda. Od wielu lat producent ten inwestuje w najnowsze technologie i w każdym aspekcie, począwszy od projektowania, a skończywszy na zdobieniu, idzie z duchem czasu.

grafitowe drzwi zewnętrzne

Rodzaje drzwi zewnętrznych Gerdy

Drzwi zewnętrzne z pomiarami i montażem oferujemy także w Bogatyni. Jak wszystkie w ofercie odznaczają się nowoczesnym wzornictwem i bardzo wysokimi parametrami wpływającymi na ich komfort użytkowania. Producent dzieli je na drzwi do mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Z oczywistych względów pokładane są w tych dwóch rodzajach różne oczekiwania. Nie dotyczą one jednak technologii, a w większym stopniu wyglądu. Drzwi do domu bardzo często są przeszklone i w większym stopniu zdobione. Drzwi do mieszkania mają jednolitą strukturę, a także znacznie częściej tradycyjne klamki. Na tym jednak podstawowe różnice się kończą. Wszystkie drzwi Gerdy stanowią o wysokim kunszcie produkcyjnym i artystycznym, będąc przy tym bardzo trwałymi i niezawodnymi.

Aktualne modele producenta

Obecnie oferujemy w naszym sklepie Komplex następujące drzwi producenta:

  • THERMO PRIME – skupione na utrzymywaniu ciepła oraz bezpieczeństwie, w nowoczesnym wzornictwie: AIR GLASS, przeszkleniami, listwami 3D, z pochwytami i klamkami do wyboru; drzwi bardzo eleganckie i solidne;
  • THERMO PREMIUM – posiadające powyższe cechy, lecz nacisk jest w nich położony na bezpieczeństwo antywłamaniowe (przy zachowaniu klasycznej konstrukcji); drzwi te są silnie wzmocnione metalowymi listwami; występują z licznymi zdobieniami;
  • OPTIMA – skupione technologicznie na odporności na warunki atmosferyczne; posiadają najwyższe parametry termicznej izolacji; montowane są w stalowo-drewnianych lub aluminiowych ościeżnicach; m.in. występują w wersji poszerzonej, z dwoma przeszkleniami;
  • aluminiowe – zatem bardzo wytrzymałe, zbudowane w trzykomorowym systemie termoizolacyjnym, przez co posiadają wszystkie walory drzwi: bezpiecznych, solidnych, trwałych i „ciepłych”.

Wszystkie oferowane przez nas drzwi Gerda występują w bardzo wielu kolorach i rodzajach oklein.

Drzwi panelowe – nowość

Drzwi panelowe znajdują zastosowanie w nowoczesnych konstrukcjach budowlanych. Stąd stanowią propozycję dla wymagających Klientów. Ich nowoczesny design, a nawet indywidualnie proponowane rozwiązania, zapełniają lukę na rynku dla osób poszukujących dla domu „czegoś” specjalnego, same w sobie są bowiem ozdobą.

Montaż drzwi w Bogatyni

Nasi Klienci mogą liczyć na montaż drzwi zewnętrznych także w Bogatyni. Towarzyszy temu pomoc w wyborze odpowiednich drzwi do domu lub mieszkania. Warto w tym celu odwiedzić nasz sklep. Nasi konsultanci zaprezentują Państwu wszystkie optymalne rozwiązania.

Menu