Bramy garażowe Krispol

Bramy garażowe w naszym asortymencie pochodzą od jednego producenta – Krispol. Na przestrzeni wielu lat mieliśmy przyjemność sprawdzić ich jakoś, a także niezawodność. Jesteśmy więc pewni tego, co Państwu oferujemy, a są to produkty najwyższej światowej jakości.

rolowana brama do garażu

Trzy rodzaje bram garażowych w ofercie sklepu

Krispol skupił się na produkcji trzech bram garażowych. Oferujemy je wraz z pełnym asortymentem dodatków i akcesoriów. Należą do nich bramy:

  • segmentowa – najpopularniejsza brama w nowych domach jednorodzinnych; jest również bardzo praktyczna i ergonomiczna, gdyż nie wymaga miejsca przed garażem; wynika to stąd, iż otwiera się wsuwając pod sufit garażu,
  • rolowana – w większym stopniu uniwersalna, stosowana m.in. częściej w mieście; podobnie jak poprzednia, również jest ergonomiczna, jednak nie wsuwa się podczas otwierania pod sufit a nawija przy nadporożu na schowany w skrzynce nawojowy wał,
  • rozwierna – nowoczesna klasyka, czyli dobrze znana brama skrzydłowa składająca się z dwóch części; w przeciwieństwie jednak do dawnych czasów, obecnie w pełni zautomatyzowana i otwierana zdalnie; możliwe jest w niej zamontowanie m.in. drzwi, które umożliwiają wejście do garażu bez otwierania bramy.

Bramy garażowe Krispol, przez wzgląd na naszą ścisłą współpracę z producentem, mogą być dowolnie: przygotowane, ulepszone, a także mieć rozmiary niestandardowe. Warto pamiętać, że wykonujemy pomiary i montaże w Bogatyni.

Cechy wyróżniające bramy garażowe Krispol

Krispol wprowadza na rynek wiele nowinek i korzysta w produkcji z najnowszych osiągnięć technologicznych. Dlatego też bramy idą z duchem czasu i posiadają wszystkie cenione na świecie dodatki, a także wysokie parametry tu istotne wynikające z prac badawczych producenta. Między innymi należy tu wymienić:

  • „ciepłe” bramy – co dotyczy bram segmentowych i ich specyficznej konstrukcji; panele mają grubość od 40 do 60 mm i są wypełnione pianką poliuretanową, co przyczynia się do osiągania bardzo wysokich termoizolacyjnych właściwości (panele 40 mm – U= 1,12 [W/m2K]; panele 60 mm – U=0,9 [W/m2K]);
  • system montażu ciepłego – jest on uznawany za rewolucyjny i opatentowany przez Krispol; przekłada się bezpośrednio na obniżenie współczynnika przenikania ciepła wpływając na wymieniane już parametry; dzięki tej technologii montażu bramy i tak już bardzo szczelne i „ciepłe” konstrukcje jeszcze lepiej chronią garaż przed utratą ciepła (o 20%); warto dodać, że brama z panelami grubości 60 mm, po zastosowaniu ciepłego montażu uzyskuje współczynnik – U= 0,79 [W/m2K];
  • bardzo trwałą konstrukcję – wystarczy wspomnieć, iż wewnętrzne mechanizmy bram są wzmacniane, co zapewnia wieloletnie funkcjonowanie bezawaryjne, a wzmacnia ten fakt antykorozyjne ocynkowanie wszystkich elementów.

Bramy garażowe Krispol to nowoczesna technologia, lecz nie zapożyczona – producent sam, jest liderem w tym zakresie.

Montaż bram garażowych w Bogatyni

Wiedząc o tym, że bramy garażowe wymagają specjalistycznego montażu i nie jest to rzecz łatwa, niemal od początku istnienia naszej firmy, oferujemy ich montaż u Klienta. Możemy go wykonać w Bogatyni i okolicach. Zachęcamy do wyboru naszej ekipy, gdyż posiada w tym zakresie już kilkunastoletnie doświadczenie.

Menu