Montaż rolet zewnętrznych

Komplex w Zgorzelcu oferuje bogaty wybór rolet montowanych na zewnątrz i wewnątrz budynku. Zadbaliśmy również o to, by Klient musiał jedynie dokonać wyboru określonych przesłon, a reszta należy do nas. Przyjedziemy na wskazane miejsce i przeprowadzimy montaż rolet. Będą one dzięki temu objęte odpowiednią gwarancją, a doświadczenie naszych pracowników zapewni ich wieloletnie, bezawaryjne działanie.

montaż rolet zewnętrznych

Na co należy zwrócić uwagę w kontekście montażu rolet

Występuje wiele rodzajów rolet i niektóre z nich mogą być montowane wyłącznie przy wymianie okien lub wstawianiu nowych w surowym budynku. Bardzo istotny jest tutaj etap budowy. Posiadamy jednak i takie rolety, które można instalować bez wymiany okien i w tym celu zachęcamy do kontaktu.

Rolety zewnętrzne

W montażu rolet, w zależności od ich rodzaju, występują pewne różnice. Warto jednak z naciskiem zaznaczyć, że zewnętrzne powinny być zawsze montowane przez specjalistów, bo:

  • często są zintegrowane z fasadą i ingerują w jej strukturę,
  • posiadają bardzo dużo akcesoriów wymagających prawidłowego zamontowania i doświadczenie ogrywa w tym zakresie dużą rolę,
  • po montażu wykonanym przez fachowców objęte są gwarancją producenta.

Szanując Państwa wygodę uznajemy, że przeprowadzony przez naszych pracowników montaż rolet będzie stanowił jedynie dogodność.

Menu